SLOTY

HERNÍ AUTOMATY S TEMATIKOU HRADŮ

V dávných dobách hrady představovaly domovy králů a královen a bezpečné útočiště před nepřátelskými invazemi. Tyto video automaty s tematikou hradů vám dávají šanci znovu prožít dobu, kdy vládla královská hodnost nad světem a hrady byly nejdůležitějšími budovami v každém království, nebo také navštívit obrovské pokladny těchto velkolepých kamenných sídel.

Rozmanitost her na trhu

Video sloty s hradní tematikou se značně liší v audiovizuální reprezentace hradů i v obecném tématu každé hry. Od zlověstného hradu hraběte Drákuly po hrady obývané kouzelníky a klasičtější hrady s králi a královnami – tyto hry vás pošlou na cestu po celém světě, abyste se setkali s největšími vládci historie.

Nejen, že zažijete, jaké to bylo žít ve středověku a dívat se za vysoké kamenné zdi svého vlastního hradu, ale také zažijete celou řadu vzrušujících herních funkcí, roztočení zdarma a nespočet bonusových her, které vás může jen zavést do klenotů pokladů a umožní vám vzít si s sebou kousek královských klenotů domů.

Fanoušci historie a fantasy se s těmito video sloty ocitnou přímo doma, protože staví realitu hradního života do mixu s některými děsivými a vzrušujícími mystickými tématy a dávají vám spoustu důvodů, proč je hrát znovu a znovu.

Top 3 nejlepších slotů s tematikou hradů

Magic Castle

Magic Castle, který vám přináší IGT, se skládá z 5 válců a neuvěřitelných 40 výherních linií. Tento online automat, odehrávající se v okouzlující říši, se může pochlubit třemi významnými bonusovými funkcemi: funkcí Crystal Ball Multiplier, funkcí Familiar Upgrade a bonusem Free Spins Bonus, budete mít šanci získat až 300 ZATOČENÍ ZDARMA, a to prostřednictvím shromáždění divokých multiplikátorů, vylepšení symbolů a samotné funkce Free Spins. Rytíři a dámy se u tohoto slotu stanou svědky toho, jak budou cívky obklopeny poháry, svíčkami, růžemi, černými kočkami, bílými vlky, medailony, kouzelnickými knihami a šperkovnicemi, a to vše s mýtickým hradním tématem.

King of Macedonia

King of Macedonia je další online automat IGT s tématem hradu a království. Tento online automat je tvořen kombinací 5 válců a 40 výherních linií. Podobně jako Magic Castle mají cívky symboly středověkého stylu: poháry, svitky, housle, vázy, pokladnice a válečnické přilby. King of Macedonia oplývá třemi úžasnými bonusovými funkcemi: Gigantic Wilds, King Free Spins Bonus a Random Wild Multiplier, které všechny mohou poskytnout kolosální výhry všem žoldákům Castle Jackpot. Pokud shody symbolů nevedou k výhrám, nebuďte příliš sklíčení, protože by to mohly vést k jednomu ze tří bonusových kol, která mají schopnost udělit až 8 obrovských otočení ZDARMA v bonusu King Free Spins.

Fire Queen

Nemůžeme zapomenout na laskavé královny, pokud mluvíme o slotech s tematikou zámku, že? Fire Queen je automat, který SG Interactive přináší 11 kotoučů a 100 výherních linií. Ano! Četli jste správně, že existuje 100 způsobů, jak získat výhru v Fire Queen – jako každá skutečně benevolentní královna, i v tomto automatu existuje více způsobů, jak vyhrát. Pokud aktivujete funkci na válcích 1–4 nebo 5–8 s rozptyly na válcích 9, 10 a 11, bude vám uděleno 5 ZATOČENÍ ZDARMA. Pokud dojde ke shodnému sloučení na obou válcích 1–4 nebo 5–8 A na válcích 9, 10 a 11, bude vám uděleno celkem 20 ZATOČENÍ ZDARMA s přidanou cenou 100násobkem celkového vkladu.

Tematika hradů a mystického středověku baví!

Tematika hradů je při hraní automatových her online velmi populární. Na trhu je dostupných mnoho velmi dobře graficky zpracovaných her, které jsou štědré na bonusy i na udělení zatočení zdarma. V přehledu tří nejlepších slotů s tematikou hradů jste mohli vidět, že každá hra, byť má obdobnou tematiku, se liší svým příběhem a způsobem získávání výher a jackpotů. Pokud tedy máte rádi středověk a všechno spojené s hrady, neváhejte vyzkoušet jednu z těchto tří her.